Vzdělávací seminář pro nemocné s mnohočetným myelomem a jejich blízké

Publikováno 28.5. 2018

Čtrnáctý ročník celorepublikového vzdělávacího semináře pro nemocné s mnohočetným myelomem, jejich rodinu a přátele se bude konat na podzim tohoto roku. Hlavním organizátorem semináře je jako každý rok Česká myelomová skupina nadační fond, spoluorganizátorem Klub pacientů mnohočetný myelom a International Myeloma Foundation.

Seminář se bude konat ve dnech 19. – 20. října 2018 v prostorách hotelu Jezerka, Seč. Seminář je určen všem lidem v ČR, kterým do života vstoupil myelom, členství v Klubu pacientů není podmínkou. Naopak, seminář doporučujeme především lidem, kterým byl mnohočetný myelom diagnostikován nově a kteří chtějí slyšet nové informace, chtějí využít možnosti setkat se s odborníky z různých léčebných center v ČR a diskutovat s nimi a kteří se třeba také chtějí setkat s lidmi, kteří s myelomem žijí několik let a poslechnout si jejich zkušenosti.

Pokud máte zájem se semináře zúčastnit, sledujte tyto stránky. Na přelomu srpna a září 2018 zde najdete pozvánku s podrobnějšími informacemi, program i závaznou přihlášku.